Community Shield Winners Community Shield Winners Community Shield Winners Community Shield Winners
Dodano:

Prowadzimy po pierwszej połowie.

Świetna gra w ofensywie oraz dominacja nad rywalem pozwoliła nam uzyskać pozytywny wynik 2:1 po pierwszej połowie.

Bramkę na 1:0 zdobył R.Sterling po asyscie KDB w 20 minucie. Zaledwie po 3 minutach w wyniku braku skupienia E.Lamela zdołał pokonać Edersona technicznym strzałem wyrównując wynik na 1:1. Po genialnej akcji prawym skrzydłem w 35 minucie S.Aguero pokonał bramkarza Tottenhamu H.Llorisa po dośrodkowaniu KDB, który zdobył swoją drugą asystę. Obywatele mieli jeszcze kilka okazji ale wynik ostatecznie zatrzymał się na 2:1. Kontrowersyjną sytuacją jest brak podyktowania rzutu karnego na początku meczu.

Trzymamy kciuki za chłopaków w drugiej połowie.