Community Shield Winners Community Shield Winners Community Shield Winners Community Shield Winners
Dodano:

Niespodziewany remis po meczu pełnym emocji.

Niestety, ale po świetnej pierwszej połowie nie byliśmy w stanie utrzymać pozytywnego wyniku.

Po 90 minutach remisujemy 2:2 z Tottenhamem

Niestety, ale po świetnej pierwszej połowie nie byliśmy w stanie utrzymać pozytywnego wyniku. Po 90 minutach zremisowaliśmy z Tottenhamem 2:2. Lucas Moura okazał się świetnym zmiennikiem, który zdobył gola wprost z ławki rezerwowych.

W meczu nie zabrakło kontrowersji, a GJ9 nie zapomni tej nocy do końca życia. W pierwszej połowie Rodri został sfaulowany w polu karny jednak jedenastka nie została odgwizdana. Największym pechowcem okazał się Gabriel Jesus, którego gol na 3:2 został anulowany w doliczonym czasie. Brazylijczyk mógł zostać bohaterem zapewniając drużynie 3 punkty.

Bramkę na 1:0 zdobył R.Sterling po asyscie KDB w 20 minucie. Zaledwie po 3 minutach w wyniku braku skupienia E.Lamela zdołał pokonać Edersona technicznym strzałem wyrównując wynik na 1:1.

Po genialnej akcji prawym skrzydłem w 35 minucie S.Aguero pokonał bramkarza Tottenhamu H.Llorisa po dośrodkowaniu KDB, który zdobył swoją drugą asystę. Obywatele mieli jeszcze kilka okazji ale wynik ostatecznie zatrzymał się na 2:1.