Community Shield Winners Community Shield Winners Community Shield Winners Community Shield Winners
Dodano:

Kevin De Bruyne wyjaśnia dlaczego Obywatele mogą być zmuszeni do zmiany stylu gry w przyszłym sezonie.

Pomocnik City wrócił do pełni sił i nie może się doczekać, aż pomoże drużynie w zdobyciu tytułów w nadchodzącym sezonie.

Pomocnik City wrócił do pełni sił i nie może się doczekać, aż pomoże drużynie w zdobyciu tytułów w nadchodzącym sezonie.

Kevin De Bruyne uważa, że ​​Manchester City może potrzebować dostosować swój styl gry w nadchodzącym sezonie Premier League, ponieważ rywale często zmieniają swoje taktyki specjalnie na mecze z City.

The Blues byli prawie nie do powstrzymania w zeszłym sezonie, mimo że De Bruyne stracił dużą część zeszłorocznej kolejki z powodu kontuzji, nie powstrzymało to drużyny przed zdobyciem potrójnej korony na własnym podwórku. 

City udało się strzelić 168 bramek we wszystkich rozgrywkach to ogromna liczba, która wpasowuje się w ofensywny styl gry Obywateli. De Bruyne uważa, że ​​drużyny zaczną zmieniać taktyki, aby stawić czoła zagrożeniu, jakie stanowią ludzie Pepa Guardioli.

Innymi słowy możliwe, że to City będzie musiało się dopasować pod inne drużyny żeby zdobyć upragnioną przewagę.

„Właśnie to zrobiliśmy inaczej w zeszłym sezonie, To coś przyjdzie z czasem, nie jest to coś na co można się teraz przygotować w 100%” – dodał De Bruyne.

„Oczywiście zespoły będą grać inaczej, może nawet jeszcze bardziej defensywnie niż w zeszłym sezonie. Istnieje możliwość, że będziemy musieli nauczyć się  jak załamywać sprawy w inny sposób” 

Drużyna  Guardioli bez problemu wygrała z West Ham w weekend otwarcia Premier League, a Raheem Sterling strzelił hat-tricka w wygranej 5:0.

Belg powiedział: „Zawsze możesz się poprawić, ale najważniejsze, co musisz zrobić jako zespół, to pozostać na stałym poziomie.

Po kolejnym doskonałym rozpoczęciu kampanii De Bruyne uważa, że ​​City musi utrzymywać wysoki poziom, zamiast poprawiać wyniki z zeszłego roku.

„Poprawa jest bardziej indywidualna, ale jako zespół, ciężko będzie nam osiągnąć coś więcej niż osiągnęliśmy przez ostatnie dwa lata.”.

Co myślicie o słowach Belga? Dajcie znać w komentarzach!

Wpisy z tej samej kategori: